gurultu_kabini

Gürültü Kabinleri

Her gün evimizde, işyerlerimizde, Laboratuvarlarda, Hastanelerde, Fabrikalarda kullandığımız vazgeçilmez makinalardan biri de kompresörlerdir. Bazen sadece küçük bir pistonu itmek veya bir diş ünitesinde tedavi amaçlı, bir yol çalışmasında, bazen de boya yaparken veya bir çok fabrikanın çok değişik ürünlerinin üretilmesinde kullanılır. Ancak bu vazgeçilemez makinaların yarattığı en büyük sıkıntı GÜRÜLTÜDÜR. Bir çok üretici firma çok çeşitli yöntemleri kullanarak bu gürültüyü azaltmaya çalışmaktadır.

MedCom Kompresörleri çok farklı amaçlara hizmet edecek şekilde en son teknoloji ile üretilmiş, yağsız tip kompresörlerdir. Yanlizca 59 desibel ses seviyesi ile kalite ve sessizlik arayan tüm profesyonellerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek düzeydedir.

Standart ürünler dışında ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda da üretimimiz mevcuttur. Kullanım talimatlarına uygun kullanıldığında en az 10 yıl hizmet edecek kompresörlerimiz 2 yıl tam garanti kapsamındadır.

Tüm kompresörlerimize, analiz cihazlarında gerekli olan kurutucu, nem tutucu, oksijen tutucu veya ortam da bulunan ama istenmeyen gazları tutacak tuzaklar(Trap) takılabilir.