HAKKIMIZDA

Şirketimiz genç olmasına rağmen sektörde 10 yıldan fazla deneyimli bir ekipten oluşmuştur. Amacımız edinmiş olduğumuz tecrübeyi kendi görüş açımızla, farklı bir soluk ve heyecanla müşterilerimiz ile paylaşmaktır. Son derece hızlı gelişen, her gün yeni bir ürün veya araştırma sonucunda yeni işlemlerin geliştirildiği polimer dünyasına katkı yapmak gelişmeleri müşterileri ile paylaşmak ve gelişimin gerektirdiği cihaz ve makinaları müşterilerine sağlamak öncü görevlerimizdendir.

 

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

– Fark yaratan
– Şirket olarak klasik yaklaşım ile değil, gerçekten farklı bir bakış ile müşterilerinin ihtiyaçlarını tam olarak belirleyen ve buna uygun çözümler sunan , ilişkilerini sadece ticari değil aynı zamanda dostluk temelinde kuran bir yaklaşımı benimsiyoruz.
– Çözüm Sunan
– Sadece cihaz ve makine satmak değil aynı zamanda bilgi birikimi ile müşterilerin yardımcı olan, problemleri gelişen sistemleri ve çözüm yollarını sunmayı benimsiyoruz.
– Güven veren
– Her türlü problemde müşterilerinin yanında olmayı, çalışmalarına var olan bilgi birikimiz ile destek olmayı benimsiyoruz.

 

FALLİYET ALANLARIMIZ

Polimer proses sistemleri
Laboratuvar boyutlu polimer araştırma geliştirme ve uygulama sistemleri

 

VİZYON

Sadece makine ve cihaz sağlayıcı bir firma olmaktan çok, çözüm ortağı olarak daha iyiyi, daha güzeli ve daha yaratıcı sonuçlara hep birlikte ulaşmak…

 

MİSYON

Satış, servis ve uygulama konularında hem hız hem de kaliteyi artırarak tam müşterileri memnuniyeti sağlamak, polimer alanında AR-GE çalışmalarına destek vermek, yeni teknolojilerin, yeni ürünleri ve yeni uygulamaların kısa sürede ülkemize getirilmesi, tanıtılması