top of page

LABORATUVAR ENJEKSİYONU 

ÇOCUK XXS

BOY XXS, BOY'den bir gelişmedir - ile tasarlanmış bir enjeksiyon kalıplama makinesi  kanıtlanmış teknoloji  ve daha büyük makinelerimizin tüm avantajları


Fark: BOY XXS eşittir  daha kompakt  ve böylece modern masa üstü konstrüksiyonda mikro ve ladinsiz tek boşluklu enjeksiyon kalıplama için yeni olanaklar sunar.

Kalıp sabitleme plakaları, mikro kalıplar için iyi bilinen destek üreticilerinin çoğunun standart destek plakası sistemlerine uyacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

BOY XXS, piston tipi enjeksiyonlu bu boyuttaki enjeksiyon kalıplama makinelerinde olduğu gibi ortak olarak donatılmamıştır, ancak pistonlu  plastikleştirici vida  çapları ile  8 ila 18 mm  "ilk giren ilk çıkar" prensibinden sonra ve 2.750 bar'a kadar özel enjeksiyon basınçlarıyla çalışır.


Akıllı tasarım, mikro enjeksiyon kalıplama gereksinimleri için idealdir.

8 mm plastikleştirme ünitesi  en kısa kalma sürelerini garanti eder - sıcaklığa duyarlı malzemelerin özenli işlenmesi için büyük bir avantaj.

PİLOT ENJEKSİYON

ERKEK 35 E

BOY 35 E, iki plakalı kenetleme ünitesi ve dışarı doğru döndürülebilir enjeksiyon ünitesine sahip dört bağlantı çubuğu, tamamen hidrolik pistonlu vidalı enjeksiyon kalıplama makinesidir.

Sert sıkıştırma sistemi ve enjeksiyon ünitesinin yüksek verimliliği ile kendini kanıtlamış enjeksiyon kalıplama makinesi, dar bir tolerans aralığında hassas parçaların üretimi için idealdir.

Gerekli bir taban alanı ile  iki metrekarenin altındaki BOY 35 E, türünün en kompakt makinesinden daha fazlasıdır; fiyat/performans oranı da benzersizdir.

Tartışmasız en düşük makine saati oranlarıyla BOY 35 E, en üst konumunun tehdit edilmesi tehlikesiyle karşı karşıya değildir.

Altı farklı vida çapıyla birleştirilmiş altı farklı boyutta enjeksiyon ünitesi, makine performansının işleme ihtiyaçlarına göre bireysel olarak uyarlanmasını sağlar.

BÜYÜK TİP  ENJEKSİYON

ÇOCUK 80E

BOY 80 E, 800 kN sıkma kuvveti sağlar. Makinenin kolay kullanımı göz önüne alındığında, BOY 80 E kullanıcıları maksimum esnekliğin keyfini çıkarıyor.

"E" serisinin yeni makineleri, serinin en üst modelleridir. Servo motorlu pompa tahriki nedeniyle, benzer rakiplerin makinelerinden üstündürler. BOY, elektro-mekanik makinelerin dezavantajlarını ortadan kaldırırken aynı zamanda olumlu özelliklerini elde etmeyi ve hatta bunların üstesinden gelmeyi başardı. BOY, enerji tasarrufu teknolojilerinde öncü rolünü ve yenilikçi gücünü bir kez daha kanıtlayarak, bir başka belirleyici atılıma imza attı.

Bu enjeksiyon kalıplama makinesinin standart uygulamasında zaten çeşitli işlevler yer almaktadır.

Servo motorlu pompa tahriki ve Procan ALPHA® ile donatılmış BOY enjeksiyon kalıplama makinesi  4 800 kN sıkma kuvvetine sahiptir.

bottom of page